O nás / About us

 
 

Chovem kokršpanělů se zabývám už od roku 1985. Nejdříve jsem měl registrovanou chvatelskou stanici " Kosovský ráj"  v České republice, kterou jsem v roce 1996 registroval mezinárodně u FCI s názvem "Skar-Line colour range".

Chovnou stanici "SKAR-LINE colour range" najdete v centru jedné z nejkrásnějších částí České republiky - Vysočiny, nedaleko města Jihlavy. Vesnička se jmenuje Rančířov a pokud nás budete chtít navštívit, podívejte se na kde nás najdete. Vzdálenost z Prahy je 112 km po dálnici D1, z Vídně 140 km po silnici I/38. Důvod proč jsme se přestěhovali z Jihlavy je ten, že jsme chtěli svým čtyřnohým kamarádům vytvořit ty nejlepší podmínky pro psí život - dostatek prostoru pro pohyb uprostřed krásné přírody. Myslíme, že se nám to docela podařilo, konečně posuďte sami - zveme Vás na krátkou procházku po našem RANČI , který hlídají  brazilské fily.

 

I deal with breeding cockers  since 1985. First I had registered in the Czech Republic kennel "Kosovo's paradise" , At 1996 I make internationally registration by FCI with new name "Skar-Line colour range".

Breeding Kennel "SKAR-LINE colour range" you can find in the center of the wonderfull part of Czech republic - Highland, closed to the town Jihlava.The village Rancirov, where we live, is closed to the town Jihlava, you can find it very easy, look at the map.

Distance from Prague is 112 km throuhgt highway D1, from Wiena it is 140 km throught main way I/38 direction Prague.The reason why we mooved from the town to the village was our dogs. We want to have for them the best place for mooving in the middle of the nice nature. We hope we find a good place. Plaese look at the short overview of our rancho, where  Fila Brasileo take care for us and for the dogs.